Кабмін попросили взяти під контроль держфінансування кіно

Поділитися:

Асоціація кіноіндустрії України звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням вирішити проблему фінансування, яке цього року сфері кіно ще не надавалося.

Кінематографісти у своєму листі політику звертають увагу на те, що бюджетування розвитку кіно має бути спрямоване від Кабінету Міністрів. Вони закликають Шмигаля взяти під свій контроль це питання, виявити причини запізнення розподілу коштів та сприяти відновленню фінансування сфери кіно.

В Асоціації наголошують, що створення фільму – тривалий та складний процес, а відсутність коштів надовго затримає розвиток українського національного кіно. Якщо бюджетування не почнеться найближчим часом, кіносфера втратить свої темпи розвитку, а також можливість повноцінно співпрацювати з міжнародними експертами в цій галузі.

Раніше ми повідомляли, що павільйони легендарної кіностудії імені Олександра Довженка виставлені на аукціон з метою оренди.

Нагадуємо, що Рахункова палата провела аудит Мінкульту та Держкіно. Предметом стали кошти держбюджету, які спрямовувалися на держпідтримку кінематографії, виробництво та розповсюдження патріотичних фільмів та серіалів.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2023 року - 18:13
Nvidia Corp., найдорожчий у світі виробник мікросхем, оновлює свій процесор...
10 Листопада 2023 року - 17:28
Компанія «Євразія» не зважаючи на військовий стан продовжує працювати і...
3 Листопада 2023 року - 16:07
CreditPlus бере участь у престижній церемонії PaySpace Awards і претендує...
28 Жовтня 2023 року - 14:56
О 4:00 ранку 29 жовтня стрілки годинника потрібно перевести на...